MMK OTOMASYON San. ve Tic. A.Ş. Türkiye Elektrik Endüstrisinin ihtiyaç duyduğu Elektrik Panoları,Gavarnor,Hidrolik Otomasyon,Hidroelektrik Kapakları,Su Arıtma Sistemleri Enerji İzleme ve Elektonik Kart üretimine 2012 yılında başlamıştır.MMK OTOMASYON , 4 yıldan bu yana da Türkiye ve Dünya piyasalarındaki son gelişmeleri izleyerek, gerek üretim kalemlerini gerekse kalitesini sürekli artırmış ,Enerji ve Elektronik piyasasındaki güvenilir firma niteliğini yakalamıştır.

MMK OTOMASYON ,Uluslar arası SGS-ISO 9001:2008 standartlarına uygun olarak üretim ve AR-GE faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca ürünlerimiz uluslar arası standartlara uygunlukları ile de TSE, ICAO gibi belgelere de sahip olup ürünlerimizin CE şartlarına da uygunluğunu beyan edebilmekteyiz. MMK OTOMASYON ,2012 yılında Otomasyon Endüstrisinin ihtiyaç duyduğu Sistemleri üretimine başlamıştır.

MMK OTOMASYON 2012 yılından bu tarafa Enerji Piyasasının ihtiyaç duyduğu Elektrik Panoları,Gavarnor,Hidrolik Otomasyon,Hidroelektrik Kapakları,Su Arıtma Sistemleri Enerji İzleme ve Elektonik Kart imalatı yapmakta ve Yurtiçi ve Yurtdışı piyasalarda kullanılmaktadır.

Konferans-koltukları